PostWysłany: Pon 16:25, 15 Wrz 2008    Temat postu:

No na razie chyba bedzie tym numerem 1. Musialby ktos nowy przyjsc albo cos Smile
PostWysłany: Sob 16:27, 13 Wrz 2008    Temat postu:

PostWysłany: Sob 13:14, 13 Wrz 2008    Temat postu:

No oby dluzej Smile Przed nami w tym roku w koncu jeszcze 3 duze turnieje Smile
Kajtek
PostWysłany: Pią 20:56, 12 Wrz 2008    Temat postu:

ja tez jestem strasznie rozczarowana polfinalami w USO! nie tak mialo byc... Rafa mial sobie latwo poradzic z Murray'em... ale niestety tak sie nie stalo Andy poprawil swoj bilans walk z Nadalem 5-1 ....
cieszy fakt ze Rafa nadal Razz jest numerem 1 Smile i mam nadzieje ze tak pozostanie do konca sezonu... a nawet i dluzej
asiunia91
PostWysłany: Czw 16:22, 11 Wrz 2008    Temat postu:

No a jeszcze bardziej cieszy ponad tysieczna przewaga punktowa nad Fredem Wink
J-Boogie
PostWysłany: Czw 15:38, 11 Wrz 2008    Temat postu:

ogladajac ten polfinal bylam strasznie zla.... no dobra, trudno.
juz nie bede rozwijac mojego rozczarowania.

7000 pkt w rankingu to swietny wynik Very Happy
asiunia91
PostWysłany: Śro 17:01, 10 Wrz 2008    Temat postu:

Nie no naprawde paranoja z ta szkola, ale nic wiecej nie mowie bo off top. Us Open juz sie zakonczylo no i niestety wygrał Federer. Troche zal Rafy w polfinale, bo wiadomo ze gdyby meczu nie przerwano to moglby on sie zupelnie inaczej potoczyc(wszyscy wiemy ze Murray w meczach wielugodzinnych dobry nie jest). Ale wazne jest, ze Rafa i tak odniosl najlepszy wynik na Us Open i ze dalej pozostaje liderem obydwu rankingow ATP Smile
J-Boogie
PostWysłany: Nie 10:58, 07 Wrz 2008    Temat postu:

dokladnie. ja 2 razy w tyg mam lekcje do 16.40 Confused takze, dziekuje bardzo..... dodajmy do tego korki i inne takie to juz w ogole jest swietnie

hmm wczorajszy mecz przerwal deszcz.... i tak nie wyglada, to dobrze, przegrane 2 pierwsze sety.... nie mam pojecia, co moze dalej sie zdarzyc.....

mam tylko nadzieje,, ze Roger nie wygra finalu
asiunia91
PostWysłany: Pią 17:14, 05 Wrz 2008    Temat postu:

No ja tak samo Very Happy Troche rano obejrzalam przed szkola i tyle Razz bardzo ie ciesze, ze Rafi w 1/2 bo to jego najlepszy rezultat na Us Open Smile I mysle, ze bedzie jeszcze lepiej Smile Vamos Rafi!!! (Widze , ze przez szkole niestety wzyscy mamy mniej czasu by zagladac na forum Sad )
J-Boogie
PostWysłany: Czw 20:00, 04 Wrz 2008    Temat postu:

i udalo sie jest 1/2

z fishem ogladalam tylko niecala godz meczu, bo musialam isc do szkoly....a ja wrocilam o 15.00 to byla powtoreczka Wink

VAMOS!
asiunia91
PostWysłany: Śro 13:56, 03 Wrz 2008    Temat postu:

No tak z Querrym to byl mecz xD Takich emocji to mi Rafa juz dawno nie narobił. Ale niestety SERWIS był naprawdę tragiczny i trza go będzie poprawic. Dzis Rafa gra z Fishem , to zawsze trudny rywal, ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze! VAMOS!
Kajtek
PostWysłany: Pon 13:16, 01 Wrz 2008    Temat postu:

ja powiem tak... pierwszy set jakkis taki nerwowy.... trafilo sie na szczescie przelamanie w odpowiednim momencie... bo jakby grali dalej nie wiem jakby sie to potoczylo... pozniej tez jakos srednio... jak Troicki przelamal Rafe to sobie tylko pomyslalam ze Rafa jak zawsze sie zepnie i odrobi przelamanie ale wiedzialam ze bedzie ciezko ... no i Rafa znowu mnie nie zawiodl wygral 11 gemow z rzedu Very Happy i odprowil Troickiego z jedyn kolkiem od roweru Very Happy nie uwazam zeby to byl jakis zly mecz Rafy... mial chwulowe zalamanie formy ale mysle ze bylo ok Smile

boje sie dzisiejszego meczu z Querrey'em bo on dobrze serwuje wiec bedzie ciezko przy jego serwisie... ale jak Rafa zlapie serwis bo pilki beda jjuz nalezaly do Rafy Very Happy mam nadzieje a wiec VAMOS!!! :*
asiunia91
PostWysłany: Nie 18:36, 31 Sie 2008    Temat postu:

A co myslicie o wczorajszym meczu Rafy z Troickim? Bo ja tak musze powiedziec ze srednio i mam nadzieje, ze bedzie lepiej Smile VAMOS RAFA!
J-Boogie
PostWysłany: Pią 17:14, 29 Sie 2008    Temat postu:

Nie ogladalam niestety meczu.

jak dla mnie zarowno ten niebieski jak i czerwony outfit jest okropny, najgorsze stroje Rafy ever
Kajtek
PostWysłany: Pią 14:31, 29 Sie 2008    Temat postu:

no dzisiaj w nocy Rafcio zagral swoj kolejny mecz... byl juz duzo lepszy od poprzedniego Very Happy pierwszy i drugi set nalezal do Rafy ... De Heart nie mial nic do powiedzenia, w 3 Heart zaczal grac odwazniej przez co mecz stal sie ciekawszy, nawet przelamal Rafcia i bylo juz 3-0 ale Rafa od tej pory zaczal grac i juz bylo 4-0 i juz z jednym przelamaniem do przodu dla Rafcia :* milo sie ogladalo ten meczyc... ten amerykanin to bardzo mily byl..

a w ogole jak tamten niebieski stroj Rafy mi sie nie podobal to w tym wygladal zabojczo bardzo mi sie podobal Very Happy
J-Boogie
PostWysłany: Wto 20:15, 26 Sie 2008    Temat postu:

wczorajszy mecz rewalacyjny nie byl....w sumie to bylam bardzo zawiedziona postawa Rafy, ale liczy sie wkoncu tylko wygrana.
Moze byc tylko lepiej.
Blake tez meczyl sie w 5 setowce Wink
1 runda faktycznie jest chyba najgorsza
asiunia91
PostWysłany: Wto 15:19, 26 Sie 2008    Temat postu:

No ja tez nie jestem zadowolona z wczorajszego wystepu Rafy. Najbardziej jestem na niego wsciekla o 3 seta ! No dajcie spokoj ! Było 5-4 i 30-40 a on double faulta zrobil No ale masz racje, 1 runda czesta nie jest dobra w wykonaniu Rafy. Teraz juz bedzie tylko lepiej Smile VAMOS RAFA!
Kajtek
PostWysłany: Wto 12:56, 26 Sie 2008    Temat postu:

Rafa wczoraj miał swoj pierwszy meczyk... wygrał ale styl nie był zadawalający.... 3 godziny meczyć sie z jamis kwalifikantem... Rafa zrobił duzo niewymuszonych i głupich bledów Rafa zawsze pierwsza runde ma słabą wiec mam nadzieje ze pozniej bedzie znacznie lepiej Razz

tak dla porzadku wynik : 7-6(4) 6-3 7-6(4) , w 3 secie Rafa serwował już na mecz miał przełamanie i dał sie przełamać w ostatniej chwili... cos ta dekoncentracja moze3 zrobić z czlowiekiem
Kajtek
PostWysłany: Pon 20:40, 25 Sie 2008    Temat postu:

no jest transmisja na Eurosporcie wlasnie za chcwile sie mecz zaczyna Smile ja jaknajbardziej chcialabym zeby zaszedl jak najdalej ... mam nadzieje ze wygra... ale licze sie z tym ze moze odpasc bo mysle ze jest juz troche zmeczony,.... chociaz kto wie Razz on sie szybko regeneruje Very Happy