PostWysłany: Pon 15:13, 13 Sie 2007    Temat postu:

No dobrze, ze Fred nie wygral bo chociaz mu punkty polecialy w rankingu Smile
PostWysłany: Pon 4:09, 13 Sie 2007    Temat postu:

Przeczytalam wasze relacje, no w tym tyg bylam zajeta tylko i wylacznie poznawaniem urokow Chi City.
Wiadomo, ze pozostaje niedosyt.....ale dobre jest to ze Mr. F nie wygral!
Kajtek
PostWysłany: Nie 23:05, 12 Sie 2007    Temat postu:

No i brava dla Novaka Razz pokonal Fredka i zdobyl tytul w Montrealu Very Happy Fred w pewnych momentach byl bezradny eh... podobal mi sie ten mecz Razz
Kajtek
PostWysłany: Nie 19:05, 12 Sie 2007    Temat postu:

Very Happy haha no moze nie gra najlepiej ale przeciez nie gra zle... a polfinal to przeciez jest b.dobry wynik biorac pod uwage ze on nie lubi tej nawierzchni wiec nie ma co sie smucic Smile dopiero sezon na hardzie sie zaczal, a jak wiadomo Rafa musi sie przestawic i sie dopiero rozkreca ! wiec zycze mu szczecia w dalszych turniejach i pomyslnych drabinek Razz VAMOS!
Madzia
PostWysłany: Nie 18:54, 12 Sie 2007    Temat postu:

Hehe no mam nadzieje że przesadziłam Very Happy nie no ale po tym turnieju moge miec wątpliwości,choć nie grał źle ale mogłoby być lepiej
asiunia91
PostWysłany: Nie 16:34, 12 Sie 2007    Temat postu:

Oj Madzia chyba jednak przesadzilas. Czemu w tym roku mialby juz nic nie pokazac? Jeszcze duzo turnieji zostało! Będzie dobrze. Powinnysmy cieszyc się z tego polfinalu i wierzyc ze bedzie lepiej Wink)
Madzia
PostWysłany: Nie 13:48, 12 Sie 2007    Temat postu:

Smutno mi ale nie aż tak bardzo bo Rafa nie grał moim zdaniem dobrze i myślę żę w tym roku juz nic nie pokaże Sad obym sie myliła Very Happy
Kajtek
PostWysłany: Nie 12:21, 12 Sie 2007    Temat postu:

eh no nie poradzil sobie ... ja sama nie wiem co myslec o tyum turnieju... ale chyba dobrze sie pokazal bo pomimo gorszej formy przez caly turniej doszedl az do polfinalu! i mam nadzieje ze w nastepnym turnieju bedzie lepiej Smile choc drabinka nie jest za ciekawa... ale moze Rafcio jakos sobie z nimi poradzi Smile VAMOS!!!
asiunia91
PostWysłany: Nie 11:14, 12 Sie 2007    Temat postu:

No i Rafcio sobie nie poradził Sad Nie wiem jak Wy, ale ja jestem zadowolona z jego turnieju. Mimo, że dziś przegrał to cały turniej było ok także nie ma się czym martwić. W Cincinati będzie lepiej Smile Poza tym ja i tak nie chciałam kolejnego finału Rafa-Fred Confused

I jeszcze apel do Djokovica: Zdejmowanie koszulekto rytułał z boisk piłkarskich , a nie kortów tenisowych. Prosze nie psuć mi kultury związanej z moim ukochanym białym sportem, która bardzo prawdopodobnie jest już psuta korupcją. Confused
Kajtek
PostWysłany: Sob 19:13, 11 Sie 2007    Temat postu:

ja tez przed chwila wstalam Very Happy trzeba bylo odespac noc Very Happy haha w sumie z tego wyszlo ze spalam najdluzej Very Happy no ale nie smuce sie z tego powodu Very Happy wypilam jeszcze kawke i mysle ze wytzymam dzisiaj Wink i oby Rafcio poradzil sobie z Djoko Wink
asiunia91
PostWysłany: Sob 17:28, 11 Sie 2007    Temat postu:

Ja właśnie spałam .... Eh po prostu padłam na łóżko i zasnelam ! Spalam w nocy 3 godziny ! 07:30 na konie, potem zakupy, w domu bylam o 15!
Boze Rafa co ty ze mna robisz? Mam nadzieje, ze wy3mam dzis do 1, bo bodajze wtedy Rafa gra. Jego wczorajszy mecz moze nie stal na bardzo wysokim poziomie ale bylo ok. Podobalo mi sie, ze od 2 seta Rafa byl pewny siebie i chodzil tak stanowczo po korcie. Rozniesmy dzis Djokovica! RAFA!
Kajtek
PostWysłany: Sob 13:45, 11 Sie 2007    Temat postu:

Very Happy mi sie mecz nawet podobal... Rafa nie gral swojego najlepszego meczu w karierze ale wazne ze sie umie wygrac nie grajac swojej najlepszej gry Smile Ale to co czasem ten Dancevic wyprawial to przechodzilo ludzie pojecie dla Niego... czasami odgrywal bajeczne pilki i podobala mi sie jego gra... ciekawa jestem jak by zagral z Fredem Smile w kazdym razie ciesze sie ze zwyciestwa RAFCIA Very Happy dzisiejszy mecz bedzie trudny, bo jak juz powiedzialyscie Djoko jest w dobrej formie ale jak zawsze do ostatniej pilki bede wierzyc ze Rafcio wygra i niehc tak bedzie Very Happy

No ja tez poszlam spac kolo 5 ... nie wiem moze troche wczesniej, trudno powiedziec ... i wstalam o 10 Very Happy i spac mi sie strasznie chce ... chyba sie bede musialaa przespac w dzien zeby nie zasnac na dzisiajszym meczu Very Happy VAMOS !!!
Madzia
PostWysłany: Sob 11:21, 11 Sie 2007    Temat postu:

I jest kolejna wygrana Rafy Very Happy Znowu Rafcio stracił seta ale na szcęście wygrał Very Happy A jak Wam podobał sie ten mecz?Mnie mniej niż ten ze Mathieu.Nie wiem co sie z Rafą dzieje gra inaczej niż w innych turniejach,nie podoba mi sie to Dziś mecz z Djoko który jest w dobrej formie,ale miejmy nadzieje że Rafa bedzie lepszy Very Happy
PS. O której poszłyście spać?Ja o 5 hehe i obudziłam sie już o 9:00
Madzia
PostWysłany: Pią 13:46, 10 Sie 2007    Temat postu:

Nie no nie śpie,ale dzis wyjatkowo jestem zmęczona i nie wiem czy wytrwam wiec predzej pójdę spac Smile Jak o 1:30 to chyba pokażą nie?Po pierwszym secie mówie to koniec,ale pomyślałam nie no nie mozna sie poddać więc zacisnęłam mocno kciuki i udało się Very Happy Ja krzyczałam tak że brat okno musiał zamknąć hehe.Chodzi Ci Asiu o tą niesamowita akcję,co Rafa tak wyciągał piłki i jeszcze wygrał?To co komentator mówił że najlepsza akcja w tym meczu?To było cos niesamowitego,ale tylko Rafcio tak potrafi Very Happy
asiunia91
PostWysłany: Pią 12:09, 10 Sie 2007    Temat postu:

Rafa gra o 01:30 Very Happy
A jesli chodzi o wczorajszy mecz to ja o malo zawalu nie dostalam!
1 set był TRAGICZNY! Rafa gral paskudnie! O wszystkim zadecydowala ta piekna akcja przy stanie 2:3 40:40( wiecie o ktorej mowie prawda?) . Moja siostra wracala akurat do domu od kolezanki i moje "VAMOS!" bylo slychac na calej ulicy podobno Very Happy Ale jak po takiej akcji nie krzyczec Very Happy
Dzis Rafi gra z jakims Danceviciem co gra tu z dziką kartą Confused Nie wiem kto to jest szczreze mówiąc.
Gratulacje w kazdym razie Rafi za wczorajszy mecz. Za to, ze sie nie poddales Smile Za to Cie kochamy ! VAMOS!
Kajtek
PostWysłany: Pią 11:53, 10 Sie 2007    Temat postu:

Very Happy no meczyk byl strasznie emocjonujacy ... dopiero w 3 secie jak Rafcio prowadzil 5-2 wiedzialam ze wygra juz ten meczyk... a wczeniej to jakos nie bylam do tego taka przekonana zwlaszcza po pierwszym secie jak Rafio robil takie bledy to juz myslalam ze to koniec bo jak sie robi takie bledy ... ale pozniej sie pieknie odrodzil i zrobilo sie fantastyczne widowisko Smile

Madzia napisał:
Dzis tez o 1:00 pokazuja to nie wiem czy sie budzić heh

budzic sie? to Tu juz o tej porze spisz Smile ja dopiero sie rozkrecam Wink haha i na pewno bede dzisiaj ogladac ten meczyk o 1 nie zaleznie kto bedzie gral Razz ale to chyba Rafcio bedzie gral tak pozno ... cos takie mam przeczucie...
jak bedziecie wiedziec o ktorej to napiszcie Wink
Madzia
PostWysłany: Pią 10:48, 10 Sie 2007    Temat postu:

No i super,zwycięstwo!!! Very Happy Jak sie podobał mecz?Moim zdaniem świetny,Rafcio na poczatku nie był sobą,ale potem sie rozkręcił Very Happy Wiecie kiedy teraz Rafa gra?Dzis tez o 1:00 pokazuja to nie wiem czy sie budzić heh
Madzia
PostWysłany: Czw 20:43, 09 Sie 2007    Temat postu:

Jest!!!Pokazują Rafcia,trzymajmy kciuki Very Happy VAMOS!
Kajtek
PostWysłany: Czw 16:25, 09 Sie 2007    Temat postu:

No ja ogladnelam pierwszego seta ... wiec poszlam spac o 3 Razz i jak sie latwo mozna bylo domyslic mialam lekkie problemy ze wstawaniem Wink ale co tam Very Happy ale sie denerwowalam w koncowce pierwszego seta ... bo Marat mial szanse na przelamanie Rafy i bylo by 7-5 dla Marata Wink ale skonczylo sie dobrze Very Happy
no i mam nadzieje ze dzisiaj bedzie transmisja bo jak nie to chyba zwariuje! ale mysle ze juz dzisiaj jest 1/8 finalu wiec moze racza dac nam ogladnac 2 rakiete swiata! Very Happy
asiunia91
PostWysłany: Czw 11:34, 09 Sie 2007    Temat postu:

Ja ogladalam na betandwin. Poszlam spac o 03:30 ale nic to Very Happy Rafi wygrał z Maratem 7:6(4),6:0 Smile BRAWO RAFI! Dziś mecz z Paulem Henri Mathieu i tym razem MUSI już być trasnsmisja ! VAMOS!!!