PostWysłany: Pon 17:50, 10 Mar 2008    Temat postu:

No to na pewno duzo sukces Lopeza jest Smile
Kajtek
PostWysłany: Pon 0:10, 10 Mar 2008    Temat postu:

no mnie tez zadziwil Very Happy i liczylam na niego w finale... pierwszy set jakos dal rade ale jak Roddick przelamal go w drugim secie bylo widac ze Lopez stracil troche wiare w zwyciestwo ... ale i tak mysle ze sie pokazal z dobrej strony Very Happy
J-Boogie
PostWysłany: Nie 16:41, 09 Mar 2008    Temat postu:

Bedzie dobrze.
Ale i tak najbardziej zadziwil mnie Feliciano Lopez!!!!
On chyba zlapal forme.
asiunia91
PostWysłany: Nie 15:47, 09 Mar 2008    Temat postu:

Ej no spokojnie dziewczynki, chyba nie można tego nazwac "zawodem", bo przeciez Rafi gral dobrze Wink I NA PEWNO PEWNO by wygral gdyby nie serwis Roddicka, a Roddick wygral caly turniej nie tracac podania, wiec nie ma sie czym przejmowac Smile Poza tym niedlugo sezon kortow ziemnych Smile I tam Roddickowi wielkiej kariery nie wroze Twisted Evil Bo serwis tam mu nic nie pomoze ... Twisted Evil

eh no i niestety Boogie przegralas Sad

ogladalam meczyk... no w sumie ... bez jakis wiekich efektownych akcji... ale milo sie ogladalo... i gdyby nie serwis Roddicka to mysle ze Rafa wyglaby spokojnie ten mecz bo Roddick w wymianach jakis cudow nie pokazywal... ale Roddick wlasnie z tego slynie ze ma taki serwis ... tylko pozazdroscic... teraz Maiami o ile sie nie myle tak ?
J-Boogie
PostWysłany: Czw 15:45, 06 Mar 2008    Temat postu:

Moj kumpel jest fanem Roddicka i wlasnie zalozylismy sie o ten mecz Very Happy
Laughing
Kajtek
PostWysłany: Śro 23:22, 05 Mar 2008    Temat postu:

Very Happy no ja niestety nie moglam ogladnac meczyka Rafcia (zobaczylam tylko pierwsze 20 min) bo oczywiscie musialam isc na uczlnie... ale jutro gra chyba po poludniu z tego co mi wiadomo wiec sobie go obejrze...

i ten mecz z tym rosjaninem to jakis spacerek byl... 6-4 6-0 oby tak dalej... ale z Roddickiem moze nie byc tak latwo... ale oczywiscie mam andzieje ze go rozwali i bedzie w 1/4 Very Happy
VAMOS Very Happy :***
J-Boogie
PostWysłany: Śro 20:51, 05 Mar 2008    Temat postu:

no wlasnie ogladalam meczyk rowniez, bo geo mi przepadla.

PostWysłany: Śro 17:21, 05 Mar 2008    Temat postu:

No i tak jak myslalas, to byl luzacki mecz 6-4,6-0. Rafa gral calkiem dobrze musze przyznac Smile Najwazniejsze, ze mam skrocine lekcje i zdarzam na mecze i moge ogladac do woli hi hi Very Happy Ale mam taka prosbe do was dziewczynki, bo nie dziala mi forum angielskie Rafy i nie mam zdjec zadnych moglybyscie jakies dac do tematu fotki ? Z gory gracias :*
J-Boogie
PostWysłany: Śro 13:40, 05 Mar 2008    Temat postu:

no ale wiesz, babka mnie troche zjechala ale co tam.
Rafa dzisiaj gra z jakims kwalifikantem z rosji, wiec mysle, ze to bedzie luzacki mecz.
VAMOS

btw, moze ktos looknac na fotki z poza kortu, bo ja sie produkuje, a nikt nie komentuje

Razz
asiunia91
PostWysłany: Wto 22:24, 04 Mar 2008    Temat postu:

Ah takie spoznienia mozna wybaczyc tam Razz No brawo brawo i oby tak dalej az do finalu Wink
J-Boogie
PostWysłany: Wto 18:52, 04 Mar 2008    Temat postu:

ja akurat bylam w potrzasku.
przyszlam do domu i wlasnie zaczynal sie 3 set....a ja tylko przyszlam by zabrac ksizki i leciec na korki, ale nie moglam sie oprzec i obejrzalam 1 gem w secie, przez co spoznilam sie 20 min Laughing
ale co tam
Brawa dla Rafy Very Happy
asiunia91
PostWysłany: Wto 17:23, 04 Mar 2008    Temat postu:

Dzieki temu, ze mam skrocone lekcje moglam zobaczyc mecz Rafy Very Happy Wynik 3-6,6-1,6-4. Oczywiscie jak ja przyszlam o akurat bylo po pierwszym secie i nie bylam szczesliwa, ale Rafa oczywiscie poczul, ze juz na niego patrze i ze trza sie brac w garsc Razz No i meczyk byl OK, choc za duzo bledow, no ale co tam ,zwyciescow sie nie liczy Smile Oby tak dalej Rafi Smile VAMOS!
asiunia91
PostWysłany: Wto 11:28, 04 Mar 2008    Temat postu:

No to niezla jazda Very Happy Zlaszcza, ze Fred byl przeciez obronca tytulu, wiec punkty mu poleca jak nic Very Happy Era Freda sie konczy, to nieuniknione Very Happy VAMos rAFA!

PostWysłany: Pon 20:19, 03 Mar 2008    Temat postu:

Federer odpadl w I RUNDZIE!!! heh... no dziwne! myslalam ze bedzie w finale a tu nawet pierwszej rundy nie przebrnal ! tragedia!
J-Boogie
PostWysłany: Nie 15:43, 02 Mar 2008    Temat postu:

Sad mnie sie nie otwiera
ale dobrze ze transmisja jest Very Happy
asiunia91
PostWysłany: Nie 11:48, 02 Mar 2008    Temat postu:

Prosze o to drabinka, no mi sie wyswietla. Rafa w 1 rundzie gra z Kohlschreiberem.... Drabinka ogolnie nie wyglada najlepiej, ale najwazniejsze, ze mamy transmisje w TV na eurosporcie i mozemy sledzic co nas Rafcio wyczynia Smile VAMOS RAFA!!!
Kajtek
PostWysłany: Sob 21:50, 01 Mar 2008    Temat postu:

ja tez wierze w wygrana ... ale nie wiem czeu drabinka sie u mnie nie wyswietla Sad i nie wiem z kim Rafcio bedzie gral Sad u was sie wyswietla?