PostWysłany: Wto 14:43, 05 Sie 2008    Temat postu:

a mi sie wlasnie nie podoba Very Happy jeszcze ten t-shirt biało niebieski jeszcze nawet ale ta pomaranczowa nie podobała mi sie Very Happy
PostWysłany: Wto 12:05, 05 Sie 2008    Temat postu:

PostWysłany: Pon 19:45, 04 Sie 2008    Temat postu:

no ja tez musze przyznać ze sie z tego faktu ciesze ostatnio cos Djoko działa mi na nerwy...
J-Boogie
PostWysłany: Pon 14:20, 04 Sie 2008    Temat postu:

btw bardzo sie ciesze, ze MuRRAY wygral z novakiem Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
asiunia91
PostWysłany: Pon 10:30, 04 Sie 2008    Temat postu:

No chyba ze tak. Ale strasznie dziwne to wszystko Razz W kazdym razie trza poczekac do 18 Smile
Kajtek
PostWysłany: Pon 0:29, 04 Sie 2008    Temat postu:

tez tego nie rozumiem... jest to związane z tymi punktami z tamtego roku ... cos tam sie odejmuje cos dodaje i tak to właśnie wychodzi! bo teraz jest właśnie zamieszanie przez te igrzyska, bo te punkty sie chyba licza jakos tygodniami czy cos... a teraz sa te igrzyska i wszystko sie pląta ... bo inaczej to nie byłoby takiego zamieszania chyba Wink
asiunia91
PostWysłany: Nie 13:22, 03 Sie 2008    Temat postu:

Ej ale wytlumaczcie mi jak to dziala ? Czemu Rafa bedzie nr 1 od 18 sierpnia? Przeciez teraz sa igrzyska !?
Kajtek
PostWysłany: Nie 12:13, 03 Sie 2008    Temat postu:

No szkoda ze przegrał bo miłoby było zobaczyć Rafę na pierwszym miejscu juz od poniedziałku ale co sie odwlecze to nie uciecze 18 sierpnia zobaczymy Rafę na pierwszym miesjcu w rankingu Very Happy :*

a co do meczu ! Novak grał fantastycznie w pierwszym secie, wszystko mu wchodziło w kort, drugi set słabszy ale nie na tyle słaby zeby go przegrać, widać ze przez cały turniej chyba oszczędzał siły na Nadala bo jakby tak grał w poprzednich rundach to inni zawodnicy nie mieliby czego szukać na korcie! Wielkie zasłużone brava dla Novaka!
J-Boogie
PostWysłany: Nie 10:49, 03 Sie 2008    Temat postu:

ja po wtopach rozera z poczatku sezonu bylam przekonana, ze nastapi duzy przelom, trzeba bylo tylko czekac cierpliwie (choc mnie to czekanie rozwalalo)

fakty niestety sa takie ze Rafa przegral 1/2, ale jakos mnie to nie rusza, bo ta 1 mi wszystko wynagradza.
Rafa jest pewnie mega zmeczony bo 6 wygranych turniejow z rzedu robi swoje Wink

czekam na 18 i oficjalna celebracje Wink
Kajtek
PostWysłany: Sob 22:37, 02 Sie 2008    Temat postu:

Very Happy hahah tak czy inaczej Rafa juz jest NO 1 Smile tylko teraz zalezy kiedy to sie stanie Very Happy juz nie moge sie doczekać jak zobacze ranking z Rafciem jako numer 1 Very Happy a Fred No 2 Very Happy hahah juz sie czuje dziwnie na mysl ze Fred bedzie 2 Very Happy haha

i powiem wam ze nie spodziewałam sie ze Rafa tak szybko stanie sie numerem jeden Smile na poczatku sezony myslalam ze moze za rok Rafie uda sie awansować na pierwsze miejsce i jakby mi ktos powiedział ze Rafa po Cincy bedzie No 1 to bym nie uwierzyła Smile a teraz staje sie to faktem! cudowny sezon Rafy Smile Love You :*
J-Boogie
PostWysłany: Sob 12:17, 02 Sie 2008    Temat postu:

wlasnie ja dzis rano ogladalam powtorke meczu z Lapenttim, swietny, swietny mecz!

a z novaczkiem da rade Rafa!!!!
VAMOS!

edit:

jeszcze male info o no1 :

- If Nadal wins the title, he will become No. 1 this Monday.
- If Nadal loses in the final he will become No. 1 on August 11
- If Nadal loses in the semifinals he will become No. 1 on August 18
Kajtek
PostWysłany: Sob 11:57, 02 Sie 2008    Temat postu:

Rafa wygrywa kolejne spotkanie! Tym razem z odprawił ekwadorczyka Lapenttiego Smile 7-6 6-1 ! Pierwszy set zaciety. Z tego co pamietam to Rafa nie miał break pointów w przeciwienstwie do ekwadorczyka! A to co wyprawiał pod siatką Lapentti .. nie pozostaje nic jak bić bravo! Natomiast 2 set to juz popis Rafy Wink ładne zagrania które cudownie padały pod samą linię koncową Very Happy a najbardziej utkwił mi punkt który Rafa zdobył będąc poza kortem i uderzając w linię koncową ! cudo Smile

Dzisiaj bedzie najciezszy mecz bo z Novakiem! Novak w pierwszym meczu nie pokazał się z najlepszej strony! Jednak 2 ostatnie mecze pokazały ze bedzie grozny dla Rafy! Juz trzymam za Rafe kciuki! Mecz dzisiaj chyba o 1 znowu Wink VAMOS!!!

:brawo: :brawo:

rozer coraz bardziej cie lubie!!!!!!!!!!

HAHA
serio nawet nie wiecie jak sie ciesze!
wlasnie wczoraj widzialam, ze przegral 1 seta i tak sobie pomyslam, ze moze przegra caly mecz.......

Wink
VAMOS!!!!!!!!
asiunia91
PostWysłany: Pią 10:12, 01 Sie 2008    Temat postu:

Dobra wiem, ze moze nie bedzie to zbyt mile, ale FRED WCZORAJ ODPADL Very Happy To znaczy, ze jezeli Rafi wygra to juz na 100% zostanie numerem 1 ! I ja juz nie moge wytrzymac Razz VAMOS!
Kajtek
PostWysłany: Czw 16:53, 31 Lip 2008    Temat postu:

Madzia napisał:
Ale ok 1 jakiś mecz pokazywali tylko nie wiem kto to grał bo już zasypiałam heh.

pokazywali mecz Gasqueta! trochę oglądnełam a pozniej poszłam spać i nie ogladałam do konca Wink liczyłam na francuza ale niestety znowu sie nie udało wygrać z Tursunovem
asiunia91
PostWysłany: Czw 15:07, 31 Lip 2008    Temat postu:

No ale final nie bedzie o 1 w nocy jesli juz bo to u nich 19 jest Razz Tylko ze ja bym chciala ogladac jak Rafa do tego finalu dochodzi Smile VAMOS!