PostWysłany: Wto 13:31, 07 Sie 2007 Powrót do góry

PostWysłany: Wto 16:10, 07 Sie 2007 Powrót do góry

Wierzymy w ludzi z PSE Cool

asiunia91
PostWysłany: Śro 10:35, 08 Sie 2007 Powrót do góry

Posty: 738

Ale nasza wiara nic nie pomogla Confused Transmisji nie było. Na szczęście Rafa z Lleyem wygrali 6:4 6:4 Smile Dziś Rafi gra singla z Maratem I raczej transmisji nie będzie, bo grają o 01:30 naszego czasu. Ale ja od początku mówiłam, że tak będzie. Pozostają wyniki live na kompie. i VAMOS!

Kajtek
PostWysłany: Śro 13:16, 08 Sie 2007 Powrót do góry

Posty: 865

Fajnie ze wygrali w deblu Very Happy Fajna para Smile

Eh... no a ja myslalam ze bedzie transmisja ;( no w sumie maja cos zaplanowane od polnocy to niestty go dziaj nie zobaczymy Sad ale moze jutro bo na jutro nie maja nic zaplanowane wieczorem... od 17 jest tenis wiec moze jutro bedzie relacja z tych pozniejszych meczy Very Happy mam nadzieje !
a wiecie o ktorej gra Fred ?

Madzia
PostWysłany: Śro 22:50, 08 Sie 2007 Powrót do góry

Posty: 614

Ej dziewczyny mam jedno pytanie,macie Eurosport?Bo ja od chyba 4 dni nie mam,nie wiem co sie dzieje,boję sie że wyłączyli i nie obejrzę US Open Sad

Posty: 865

Very Happy ja tez mam normalnie eurosport, Madziu to musisz cos na to poradzic bo US OPEN tuz tuz Smile

Rafa za 20 minutek gra ... eh.. i chyba nie doczekam do konca tego meczu , jestem dzisiaj jakos potwornie zmeczona ... ale to nie glowny powod ... jutro musze wstac rano (o 9) i eh....Sad jeszcze jakby go transmitowali to pewnie bym nie odpuscila a na sama mysl siedzenia jeszcze tylke przed kompem .... to eh... ale no zobaczymy bo nawet patrzenie w cyferki jest emocjonujace

ja chce Rafe !!!

PS Madziu slodziusi avatar Very Happy I love it Razz

Kajtek
PostWysłany: Czw 1:51, 09 Sie 2007 Powrót do góry

Posty: 865

ej no nawet na wyniki z neta nie mozna liczyc ? Rafa gra teraz czy nie ? bo u mnie nie ma zadnych wynikow Sad
no teraz zobaczylam ze cos sie ruszylo...ale te wyniki ze strony mi nie chodza Sad eh...

asiunia91
PostWysłany: Czw 11:34, 09 Sie 2007 Powrót do góry

Posty: 738

Ja ogladalam na betandwin. Poszlam spac o 03:30 ale nic to Very Happy Rafi wygrał z Maratem 7:6(4),6:0 Smile BRAWO RAFI! Dziś mecz z Paulem Henri Mathieu i tym razem MUSI już być trasnsmisja ! VAMOS!!!

Kajtek
PostWysłany: Czw 16:25, 09 Sie 2007 Powrót do góry

Posty: 865

No ja ogladnelam pierwszego seta ... wiec poszlam spac o 3 Razz i jak sie latwo mozna bylo domyslic mialam lekkie problemy ze wstawaniem Wink ale co tam Very Happy ale sie denerwowalam w koncowce pierwszego seta ... bo Marat mial szanse na przelamanie Rafy i bylo by 7-5 dla Marata Wink ale skonczylo sie dobrze Very Happy
no i mam nadzieje ze dzisiaj bedzie transmisja bo jak nie to chyba zwariuje! ale mysle ze juz dzisiaj jest 1/8 finalu wiec moze racza dac nam ogladnac 2 rakiete swiata! Very Happy

Madzia
PostWysłany: Czw 20:43, 09 Sie 2007 Powrót do góry

Posty: 614

Jest!!!Pokazują Rafcia,trzymajmy kciuki Very Happy VAMOS!

Madzia
PostWysłany: Pią 10:48, 10 Sie 2007 Powrót do góry

Posty: 614

No i super,zwycięstwo!!! Very Happy Jak sie podobał mecz?Moim zdaniem świetny,Rafcio na poczatku nie był sobą,ale potem sie rozkręcił Very Happy Wiecie kiedy teraz Rafa gra?Dzis tez o 1:00 pokazuja to nie wiem czy sie budzić heh

Kajtek
PostWysłany: Pią 11:53, 10 Sie 2007 Powrót do góry

Posty: 865

Very Happy no meczyk byl strasznie emocjonujacy ... dopiero w 3 secie jak Rafcio prowadzil 5-2 wiedzialam ze wygra juz ten meczyk... a wczeniej to jakos nie bylam do tego taka przekonana zwlaszcza po pierwszym secie jak Rafio robil takie bledy to juz myslalam ze to koniec bo jak sie robi takie bledy ... ale pozniej sie pieknie odrodzil i zrobilo sie fantastyczne widowisko Smile

Madzia napisał:
Dzis tez o 1:00 pokazuja to nie wiem czy sie budzić heh

budzic sie? to Tu juz o tej porze spisz Smile ja dopiero sie rozkrecam Wink haha i na pewno bede dzisiaj ogladac ten meczyk o 1 nie zaleznie kto bedzie gral Razz ale to chyba Rafcio bedzie gral tak pozno ... cos takie mam przeczucie...
jak bedziecie wiedziec o ktorej to napiszcie Wink

asiunia91
PostWysłany: Pią 12:09, 10 Sie 2007 Powrót do góry

Posty: 738

Rafa gra o 01:30 Very Happy
A jesli chodzi o wczorajszy mecz to ja o malo zawalu nie dostalam!
1 set był TRAGICZNY! Rafa gral paskudnie! O wszystkim zadecydowala ta piekna akcja przy stanie 2:3 40:40( wiecie o ktorej mowie prawda?) . Moja siostra wracala akurat do domu od kolezanki i moje "VAMOS!" bylo slychac na calej ulicy podobno Very Happy Ale jak po takiej akcji nie krzyczec Very Happy
Dzis Rafi gra z jakims Danceviciem co gra tu z dziką kartą Confused Nie wiem kto to jest szczreze mówiąc.
Gratulacje w kazdym razie Rafi za wczorajszy mecz. Za to, ze sie nie poddales Smile Za to Cie kochamy ! VAMOS!

Madzia
PostWysłany: Pią 13:46, 10 Sie 2007 Powrót do góry

Posty: 614

Nie no nie śpie,ale dzis wyjatkowo jestem zmęczona i nie wiem czy wytrwam wiec predzej pójdę spac Smile Jak o 1:30 to chyba pokażą nie?Po pierwszym secie mówie to koniec,ale pomyślałam nie no nie mozna sie poddać więc zacisnęłam mocno kciuki i udało się Very Happy Ja krzyczałam tak że brat okno musiał zamknąć hehe.Chodzi Ci Asiu o tą niesamowita akcję,co Rafa tak wyciągał piłki i jeszcze wygrał?To co komentator mówił że najlepsza akcja w tym meczu?To było cos niesamowitego,ale tylko Rafcio tak potrafi Very Happy

Madzia
PostWysłany: Sob 11:21, 11 Sie 2007 Powrót do góry

Posty: 614

I jest kolejna wygrana Rafy Very Happy Znowu Rafcio stracił seta ale na szcęście wygrał Very Happy A jak Wam podobał sie ten mecz?Mnie mniej niż ten ze Mathieu.Nie wiem co sie z Rafą dzieje gra inaczej niż w innych turniejach,nie podoba mi sie to Dziś mecz z Djoko który jest w dobrej formie,ale miejmy nadzieje że Rafa bedzie lepszy Very Happy
PS. O której poszłyście spać?Ja o 5 hehe i obudziłam sie już o 9:00

Kajtek
PostWysłany: Sob 13:45, 11 Sie 2007 Powrót do góry

Posty: 865

Very Happy mi sie mecz nawet podobal... Rafa nie gral swojego najlepszego meczu w karierze ale wazne ze sie umie wygrac nie grajac swojej najlepszej gry Smile Ale to co czasem ten Dancevic wyprawial to przechodzilo ludzie pojecie dla Niego... czasami odgrywal bajeczne pilki i podobala mi sie jego gra... ciekawa jestem jak by zagral z Fredem Smile w kazdym razie ciesze sie ze zwyciestwa RAFCIA Very Happy dzisiejszy mecz bedzie trudny, bo jak juz powiedzialyscie Djoko jest w dobrej formie ale jak zawsze do ostatniej pilki bede wierzyc ze Rafcio wygra i niehc tak bedzie Very Happy

No ja tez poszlam spac kolo 5 ... nie wiem moze troche wczesniej, trudno powiedziec ... i wstalam o 10 Very Happy i spac mi sie strasznie chce ... chyba sie bede musialaa przespac w dzien zeby nie zasnac na dzisiajszym meczu Very Happy VAMOS !!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o najlepszym tenisiście świata - Rafaelu Nadalu Strona Główna -> Na korcie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)