PostWysłany: Wto 11:57, 29 Lip 2008 Powrót do góry

Dołączył: 16 Cze 2007

Posty: 738

Skąd: Gdańsk

Turniej w Cincy w tym roku jest dla Rafy baaardzo ważny. Z wiadomych wzgledow. Do Freda brakuje mu zaledwie 300 pkt jak juz to powiedzialyscie, wiec nie trudno sie domyslic ze jezeli wygra to będzie numerem 1 Smile Takze dziewczynki mocno kibicujemy Smile VAMOS!

Posty: 865

no Rafcio gra dzisiaj o 7 p.m wiec u nas to pewnie bedzie 1 w nocy jak dobrze licze Smile

a widziałyście Rafe wczoraj na meczu Carlosa z Tipsarevicem ? haha tak sobie fajnie po luzacku siedział na schodku zamiast na widowni slodziusko wygladał

heh i myslalam ze Fred znowu odpadnie po drugiej rundzie bo wczoraj było juz taaak bardzo blisko ... gdyby Ginepri utrzymał swoje podanie to by wygrał bo miał juz przełamanie! eh... a pozniej juz nie było wątpliwości kto wygra bo było gładkie 6-0 dla Freda Fred dalej nie błyszczy wiec kto wie jak to sie skonczy.... teraz na drodze Karlovic Razz

a wczoraj jeszcze komentator mowił ze jak Rafa wygra ten turniej a Fred odpadnie przed połfinałem to już od poniedziałku Rafa bedzie No 1 Very Happy

VAMOS!

Ostatnio zmieniony przez Kajtek dnia Śro 13:09, 30 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Madzia
PostWysłany: Śro 14:50, 30 Lip 2008 Powrót do góry

Dołączył: 24 Cze 2007

Posty: 614

Skąd: Szubin

Nie widziałam go na tym meczu.Hm jak to możliwe?
Och już maiałam taką nadzieje że Fred odpadnie!
Miejmy nadzieje że tak się stanie!Rafa na 1 miejscu to coś cudownego!Trzymajmy kciuki

asiunia91
PostWysłany: Śro 15:34, 30 Lip 2008 Powrót do góry

Posty: 738

No jakby na to nie spojrzec to Rafa jest w lepszej sytuacji niz Fred bo w zeszłym roku odpadł już w 2 rundzie, a Fred wygrał ten turniej. Czyli za każdy mecz Rafie dopisujemy punkty no a za porażkę Freda odpisujemy No wczoraj było juz baaardzo bliziutko szczescia, ale Ginepri musial wszystko zepsuc. A 3 set to totalna porazka. No fajnie to wygladalo jak Rafi siedzial na tych schodkach Smile Dzis mamy pierwszy mecz faktycznie o 1 w nocy, mam nadzieje, ze bedzie transmisja. VAMOS!

Kajtek
PostWysłany: Śro 16:11, 30 Lip 2008 Powrót do góry

Posty: 865

no ja nie chce nic mowic... mam chyba nie dadzą tej transmisji ... bo wczoraj skonczyła się chyba przed polnocą albo zaraz po no chyba ze dadzą transmisję ze wzgledu na zawodnika ktory gra Very Happy i mam nadzieje ze dadzą bo chce sobie na Rafcia popatrzec Hyhy

________________________________________________________________
EDIT:

no to nie popatrzymy sobie na Rafcia bo transmisji nie ma buuu.... mam nadzieje ze jutro ją dadzą!

J-Boogie
PostWysłany: Czw 10:03, 31 Lip 2008 Powrót do góry

Posty: 799

hmm ja ostatnio mam takie wakacyjne chillouty, ze tak nie dam rady tego ogladac Laughing

ale bardzo trzymam kciuki za Rafe Very Happy
i no1 bo na to czekam odkad zaczelam mu kibicowac Very Happy

kurcze musze looknac na jakies fotki z tych schodow, bo nie widzialam tego Sad

Ostatnio zmieniony przez J-Boogie dnia Czw 10:06, 31 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Kajtek
PostWysłany: Czw 10:30, 31 Lip 2008 Powrót do góry

Posty: 865

Rafa wygrał w zadziwiającym stylu (mowie po wyniku i statystykach) mecz z Serra Smile 6-0 6-1!! Rafa stracił tylko 20 punktów!!! i tylko 7 przy swoim serwisie a mecz trwał niecałe 50 minut ! Bravo Rafa ! jestes wielki ;***

Dzisiaj mecz z Haasem ! bedzie ciezej ale mysle ze Rafa da rade w 2-ch setach Wink i znowu pewnie transmisji nie bedzie bo Rafa gra dzisiaj znowu o 1

asiunia91
PostWysłany: Czw 10:59, 31 Lip 2008 Powrót do góry

Posty: 738

No wynik i statystyki wygladaja zadziwiajaco pieknie Very Happy Ej no ja sie czuje troche oszukana. Ok - raz Rafi grał p 1 w nocy, ale teraz znowu ? Gdzie tu sprawiedliwosc! My tez chcemy go zobaczyc ! VAMOS!

J-Boogie
PostWysłany: Czw 11:09, 31 Lip 2008 Powrót do góry

Posty: 799

hmm nie no te pierwsze mecze to jeszcze nic.
ale final trzeba obejrzec Very Happy

i 46 minut mecz.....to jest mega.

Madzia
PostWysłany: Czw 12:31, 31 Lip 2008 Powrót do góry

Posty: 614

Ale ok 1 jakiś mecz pokazywali tylko nie wiem kto to grał bo już zasypiałam heh.
Nie no wynik cudny ale ja chce w końcu zobaczyć Rafcia!

asiunia91
PostWysłany: Czw 15:07, 31 Lip 2008 Powrót do góry

Posty: 738

No ale final nie bedzie o 1 w nocy jesli juz bo to u nich 19 jest Razz Tylko ze ja bym chciala ogladac jak Rafa do tego finalu dochodzi Smile VAMOS!

Kajtek
PostWysłany: Czw 16:53, 31 Lip 2008 Powrót do góry

Posty: 865

Madzia napisał:

pokazywali mecz Gasqueta! trochę oglądnełam a pozniej poszłam spać i nie ogladałam do konca Wink liczyłam na francuza ale niestety znowu sie nie udało wygrać z Tursunovem

asiunia91
PostWysłany: Pią 10:12, 01 Sie 2008 Powrót do góry

Posty: 738

Dobra wiem, ze moze nie bedzie to zbyt mile, ale FRED WCZORAJ ODPADL Very Happy To znaczy, ze jezeli Rafi wygra to juz na 100% zostanie numerem 1 ! I ja juz nie moge wytrzymac Razz VAMOS!

J-Boogie
PostWysłany: Pią 10:30, 01 Sie 2008 Powrót do góry

Posty: 799

hahahhahahahhahah!!!!!!!!
:brawo: :brawo:

rozer coraz bardziej cie lubie!!!!!!!!!!

HAHA
serio nawet nie wiecie jak sie ciesze!
wlasnie wczoraj widzialam, ze przegral 1 seta i tak sobie pomyslam, ze moze przegra caly mecz.......

Posty: 865

Rafa wygrywa kolejne spotkanie! Tym razem z odprawił ekwadorczyka Lapenttiego Smile 7-6 6-1 ! Pierwszy set zaciety. Z tego co pamietam to Rafa nie miał break pointów w przeciwienstwie do ekwadorczyka! A to co wyprawiał pod siatką Lapentti .. nie pozostaje nic jak bić bravo! Natomiast 2 set to juz popis Rafy Wink ładne zagrania które cudownie padały pod samą linię koncową Very Happy a najbardziej utkwił mi punkt który Rafa zdobył będąc poza kortem i uderzając w linię koncową ! cudo Smile

Dzisiaj bedzie najciezszy mecz bo z Novakiem! Novak w pierwszym meczu nie pokazał się z najlepszej strony! Jednak 2 ostatnie mecze pokazały ze bedzie grozny dla Rafy! Juz trzymam za Rafe kciuki! Mecz dzisiaj chyba o 1 znowu Wink VAMOS!!!

Ostatnio zmieniony przez Kajtek dnia Sob 12:15, 02 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
J-Boogie
PostWysłany: Sob 12:17, 02 Sie 2008 Powrót do góry

Posty: 799

wlasnie ja dzis rano ogladalam powtorke meczu z Lapenttim, swietny, swietny mecz!

a z novaczkiem da rade Rafa!!!!
VAMOS!

edit:

jeszcze male info o no1 :

- If Nadal wins the title, he will become No. 1 this Monday.
- If Nadal loses in the final he will become No. 1 on August 11
- If Nadal loses in the semifinals he will become No. 1 on August 18

Ostatnio zmieniony przez J-Boogie dnia Sob 12:25, 02 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Kajtek
PostWysłany: Sob 22:37, 02 Sie 2008 Powrót do góry

Posty: 865

Very Happy hahah tak czy inaczej Rafa juz jest NO 1 Smile tylko teraz zalezy kiedy to sie stanie Very Happy juz nie moge sie doczekać jak zobacze ranking z Rafciem jako numer 1 Very Happy a Fred No 2 Very Happy hahah juz sie czuje dziwnie na mysl ze Fred bedzie 2 Very Happy haha

i powiem wam ze nie spodziewałam sie ze Rafa tak szybko stanie sie numerem jeden Smile na poczatku sezony myslalam ze moze za rok Rafie uda sie awansować na pierwsze miejsce i jakby mi ktos powiedział ze Rafa po Cincy bedzie No 1 to bym nie uwierzyła Smile a teraz staje sie to faktem! cudowny sezon Rafy Smile Love You :*

J-Boogie
PostWysłany: Nie 10:49, 03 Sie 2008 Powrót do góry

Posty: 799

ja po wtopach rozera z poczatku sezonu bylam przekonana, ze nastapi duzy przelom, trzeba bylo tylko czekac cierpliwie (choc mnie to czekanie rozwalalo)

fakty niestety sa takie ze Rafa przegral 1/2, ale jakos mnie to nie rusza, bo ta 1 mi wszystko wynagradza.