PostWysłany: Nie 9:10, 11 Lis 2007 Powrót do góry

Dołączył: 16 Cze 2007

Posty: 738

Skąd: Gdańsk

Ojj nie dobrze, własnie włączyłam wyniki live i Rafi przegrał 1 seta Sad VAMOS RAFA! DASZ RADĘ!

asiunia91
PostWysłany: Nie 18:58, 11 Lis 2007 Powrót do góry

Posty: 738

Hehe niepotrzebnie się tak denerwowałam Very Happy Rafi ładnie wygrał 3:6, 6:3, 6:4. Oglądalyscie potem powtorke na PSE ? Ja ogladalam i musze przyznac , ze ladnie Rafi gral Smile Oby tak dalej Smile VAMOS!

Posty: 865

eh... no ja niestety nie ogladalam powtorki bo nie wiedzialam ze w ogole jest! Sad jedynie co widzialam to ostatnie 2/3 pilki Sad

Skąd: I'm an alien from outer space ;)

Widzialam powtorke, wg mnie popelnial glupie bledy, ale oczywiscie ciesze sie, ze wygral

asiunia91
PostWysłany: Pon 17:44, 12 Lis 2007 Powrót do góry

Posty: 738

No jest transmisja na PSE ale wiesz jak to jest na tym kanale. Wszystkie sporty ważniejsze od tenisa Confused

Posty: 738

Oczywiście ze Fred jest w turnieju ! Przecież do dopiero rozgrywki grupowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ehh Rafi dziś przewalił meczyk z Ferrerem Confused Także trza będzoe wygrac z Djokovicem i modlić się żeby Gasquet przegrał z Ferrerem. Pffff ja tu siedze i jakieś rozważania robię hehe Wink
Ale musimy wierzyć w Rafę choćby nie wiem co Smile

w ogóle ciekawe rzeczy się dzieją w tym Masters .. Gasquet pokonał Djokovica, Gonzo Freda... no niezle niezle Razz

Ale zwyciesca i tak bedzie Rafi ! Smile

Madzia
PostWysłany: Śro 15:09, 14 Lis 2007 Powrót do góry

Posty: 614

Djoko gra słabo Rafa nie będzie miał żadnych problemów Very Happy ale skoda że z Ferrerem przegrał Sad

J-Boogie
PostWysłany: Śro 16:25, 14 Lis 2007 Powrót do góry

Posty: 799

asiunia91 napisał:

whoa sorki w takim razie, to bylo info od mojej matki,nie mialam czasu by tosprawdzic, po raz kolejny widac, ze nie mozna jej ufac.

asiunia91
PostWysłany: Śro 18:50, 14 Lis 2007 Powrót do góry

Posty: 738

No nieważne już Razz

No Rafi jutro o 10 naszego czasu gra z Djoko. I wiecie co to oznacza.... Rafi proszę wygraj !!! VAMOS!

Madzia
PostWysłany: Śro 19:42, 14 Lis 2007 Powrót do góry

Posty: 614

Eee nie obejrze Sad szkoda!!!Musisz wygrać Rafcio my tak wierzymy w Ciebie! Very Happy

Madzia
PostWysłany: Czw 16:41, 15 Lis 2007 Powrót do góry

Posty: 614

Nie no cos pięknego!Taki dziś dzień miałam do dupy a tu przychodze ze szkoły patrze na wynik i zwycięstwo! Brawo Rafcio!Wiedziałam że sobie poradzi Djoko coś bez formy Very Happy

asiunia91
PostWysłany: Czw 18:31, 15 Lis 2007 Powrót do góry

Posty: 738

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK ! RAFA W PÓŁFINALE Very Happy JA POBIEGŁAM DO CZYTELNI NA PRZERWIE ŻEBY ZOBACZYĆ WYNIK Very Happy A POTEM WYBIEGAM I KRZYCZĘ :"RAFA WYGRAŁ Z DJOKO" I WSZYSCY SIE NA MNIE GAPIĄ JAK NA DEBILKĘ. ALE CO TAM ! RAFA W PÓŁFINALE! HUUUUUUUUUUUURA! JESTEM Z NIEGO BARDZO DUMNA Smile CIEKAWE Z KIM ZAGRA W PÓŁFINALE, MOŻE Z FREDEM ALBO RODDICKIEM ? W KAŻDYM RAZIE BĘDZIE DO W OSOBTĘ I SPOKOJNIE SOBIE OBEJRZYMY Very Happy
RAFI, WYGRASZ TO ! VAMOS!

Madzia
PostWysłany: Pią 14:59, 16 Lis 2007 Powrót do góry

Posty: 614

A pokazywali powtórkę o 18 czy jakos tam.Nie spodziewałam się że Djoko tak dobrze będzie grać.Nie wiem tez jak to sie stało że w 1 secie Rafa wygrywał 4-1 a Djoko jeszcze go dogonił ale ważne że Rafcio wygrał!Piękny mecz trzeba przyznać i Rafa i Djoko pokazali mnóstwo pięknych zagrań.Rafa był jakis odmieniony,jak nasz mistrz z RG
Ja nie wiem skąd ten komentator ma takie informacje ale bardzo go za to lubie.Właśnie dowiedziałam się że Rafa w szkole był dobry z matmy a oblał do nasteonej klasy z wychowania fizycznego Very Happy hahaha jak to usłyszałam to myślałam że padne!Wy wiedziałyście o tym?

asiunia91
PostWysłany: Pią 15:14, 16 Lis 2007 Powrót do góry

Posty: 738

No ja wiedziałam o tym. I mnie ten komentator (Tomasz Lorek) straszliwe wkurza, bo jest wymiana a on mówi "Rafa oblał z w-fu". Kogo to w tej chwili obchodzi? Na rozgrzewce niech se mówi takie "newsy"(bo ja to wiem tak od 2 lat) jeśli musi, a nie kurde jak mecz jest Evil or Very Mad

No ale ważne, że Rafi w pólfinale . Z kim ?? No wiadomo, z Fredem, bo on wygrał z Roddickiem w 2 setach i to przewazylo. No coz trza bedzie mu skopac tylek, i to zdrowo, bo mnie wkurza

VAMOS RAFIIIIIIIIIIIIIII!

Madzia
PostWysłany: Pią 15:28, 16 Lis 2007 Powrót do góry

Posty: 614

A ja go najbardziej lubie bo gada historyjki o których nie mialam pojecia haha.Mozna sie duzo dowiedziec
A nie znowu Fred

J-Boogie
PostWysłany: Pią 15:36, 16 Lis 2007 Powrót do góry

Posty: 799

Ogladalam wlasnie wczoraj ta powtorke.
Do komentatora w sumie nic nie mam, nawet fajnie dowiedziec sie jakis ciekawostek.
Ja bym w zyciu nie pomyslala, ze ktos taki jak Rafa oblal z wf.
Lepsze to niz czepianie sie poprawiania spodni.

Kajtek
PostWysłany: Pią 20:27, 16 Lis 2007 Powrót do góry

Posty: 865

a ja lbie tego komentatora Lorka ... i tez juz slyszlam ta hstoryje o tym ze Rafa lubial matme (haha mamy cos wspolnego hahah ) i strasznie mnei zdziwilo ze oblal z w/f, no coz zdarza sie Very Happy haha

meczu oczywiscie nie ogladalam bo na tych studiach to w ogole nie mam czasu na nic dzisiaj dopiero teraz bede miec troche czasu bo dopiero teraz wrocilam z uczelni eh...

no i strasznie sie ciesze ze Rafcio jest w polfinale Razz ciekawe jak mu pojdzie z Fredem Razz mam nadzieje ze wygra i spotka sie w finale z Roddickiem Razz

VAMOS RAFUS !!! :*********

Madzia
PostWysłany: Sob 15:22, 17 Lis 2007 Powrót do góry

Posty: 614

No i super!Ten Fred tak mnie wkurza ze to przesada!Tak nienawidze tego czlowieka ze nie da sie tego opisac!Jestem tak zla ze zaraz nie wytrzymam!W 1 secie Rafa gral dobrze a w 2?Ja nie wiem Sad Gdyby przegral z kims innym to bym jakos przezyla ale nie znowu z tym glupim czlowiekiem!Nie sadzilam ze tak kiedys bede przezywac jakis sport.
Rafa trzymaj sie i sie nie martw,dla mnie jestes najlepszy i zawsze bedziesz!Kocham Cie VAMOS!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o najlepszym tenisiście świata - Rafaelu Nadalu Strona Główna -> Na korcie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Powered by phpBB :: phore theme by Kisioł. Bearshare