PostWysłany: Czw 20:33, 06 Wrz 2007 Powrót do góry

Kajtek
PostWysłany: Pią 0:27, 07 Wrz 2007 Powrót do góry

Dołączył: 19 Cze 2007

Posty: 865

no na szczescie jest blog szkoda ze Rafa wraca juz do odmu... ale niech odpocznie Very Happy i pokaze sie z dobrej strony na nastepnych turniejach Razz (chociaz u niego to kazda strona jest dobra Twisted Evil haha )

Madzia
PostWysłany: Pią 15:09, 07 Wrz 2007 Powrót do góry

Posty: 614

No właśnie czytam Smile Jak przepraszał heh Wink Właśnie Kajtek dobrze powiedziane Ach ten Rafa jest taki słodziutki
PS.jestem ciekawa jak zareagowała Asia na przegrana Rafy Smile

asiunia91
PostWysłany: Pią 16:15, 07 Wrz 2007 Powrót do góry

Dołączył: 16 Cze 2007

Posty: 738

Skąd: Gdańsk

Wrociłam moje kochane. Szczerze mowiac to myslalam, ze jak wroce to Rafa dalej bedzie w US Open i ze go sobie jeszcze obejrze. Ale stalo sie inaczej Sad Nie wiem jak to bylo, jednak slyszalam, ze podobno zadecydowala kontuzja, więc nie mozemy sie bardzo na Rafe gniewac choc oczywiscie POWINIEN pokonac takiego przeciwnika jak Ferrer. W kazdym razie wystepy Rafy w Wielkim Szlemie można chyba uznać na udane w tym roku. Zobaczymy czy cos jeszcze pokaze w tym sezonie. Moze wezmie sie w garsc na Madryt? Zobaczymy jak bedzie. VAMOS RAFA!

Madzia
PostWysłany: Pią 18:18, 07 Wrz 2007 Powrót do góry

Posty: 614

Prawda jak na kontuzje to nieźle grał Smile Musi się wziąć i napewno tak będzie Smile

Na rozluznienie atmosfery Wink
Maly smieszny cytacik z rnb.fora. (wiecie ja Rafe promuje wszedzie gdzie sie da) Dzisiaj zrobilam nawet mala reklame naszego forum
J-Boogie:Kolejny "eeech" Zegnaj Rafaelu, niech szlag trafi Federera Confused
anqxxx:OOO taaak ,tez go niecierpie,ok gra b.dobrze ale przy tm jest taak pewny siebie ze mam nadzijeje ze nie wygra,zeby dostał sie do finału a tam przgrał z kim kolwiek byly by jaja.

Posty: 738

No ludzie w Polsce nie interesuja sie raczej tenisem. Fajnie, ze jest tez ktos z zewnatrz kto nie lubi Freda hehe Smile

No coz moim zdaniem bedzie final Federer-Djokovic. Zobaczymy jak to sie wtedy ułoży...

Posty: 865

no jestem ciekawa czy Djokovicowi uda sie znowu pokonac Rogera... wczoraj nie gral za dobrze i myslalam ze moze Davydenko ugra seta ale Roger sie wzial w garsc... no jestem ciekawa jaki bedzie wynik Razz

a co do kobiet to ogladalam poczatek... a pozniej zasnelam i snilo mi sie ze wygrywala Kuznietsova haha nie wiem czy wygrala w tym snie bo bylo 5-1 dla Rosjanki w 3 secie i serwis Belgijki ale w tym snie czulam ze mimo wszystko sie belgijka wezmie w garsc i wygra Razz
w kazdym razie jak sie obudzialam to nie wiedzialam czy to prawda czy nie Very Happy haha wiec szybko sprawdzalam wyniki i ciesze sie ze wygrala Henin

Posty: 614

Dobra bez komentarza Fred znowu wygrał Ja nie mogę ten koleś jest poprostu ....Oglądał ktoś?Ja obejrzałam tylko 1 set,a Novak aż tak źle grał?Chyba nie jak wyniki takie wyrównane Sad Szkoda Novaczka i tyle Sad Głupi Fred jeszcze bardziej go nienawidze

Kajtek
PostWysłany: Pon 16:21, 10 Wrz 2007 Powrót do góry

Posty: 865

ja ogladalam caly mecz... no byl wyrownany ... Novak mial szanse na wygranie ale nie potrafil wykorzystac breakow Sad mial szanse nawet na 2 pierwsze sety ... pozneij nie wiem jakby sie to potoczylo ale ewidentnie Novak nie wytrzymal presji ale coz sie dziwc to jego pierwszy wielkoszlemowy final Razz a zreszta Fred tez nie pokazywal jakies specjalnej gry... moze sie juz wypala? w kazdym razie mu GRATULUJE!

J-Boogie
PostWysłany: Pon 16:39, 10 Wrz 2007 Powrót do góry

Posty: 799

Pfff. ja nie ogladalam, ale moze to i lepiej, nie widzialam go w momencie tryumfu.
Taaa nienawisc sie powieksza Laughing

Madzia
PostWysłany: Pon 18:05, 10 Wrz 2007 Powrót do góry

Posty: 614

Właśnie,nie mam zamiaru oglądać go z pucharem Smile
Apropo Novaka,czy on i Rafa lubią się?I co Rafa na jego zwały które robi z Niego?Właśnie zobaczyłam jak w którymś meczu USO Novak znowu robił zwałe z Rafy jeśli sie lubią to ok ale jak nie to,to już przesada niech sobie robi zwałe z innych a nie z Rafy ciągle Sad Byłam smutna że przegrał a teraz sie niźle wkurzyłam Może ktoś wie jak to jest?

asiunia91
PostWysłany: Pon 18:06, 10 Wrz 2007 Powrót do góry

Posty: 738

Wiecie co? To juz się po prostu zaczyna robić nudne. Rok w rok Fred wygrywa wszystkie Wielkie Szlemy prócz RG ofc Confused Co to ma być?? W 2005 roku doświadczyłam zaszczytu, że AO wygrał Safin a nie Fred. Ale poza tym? W ogóle co to miał być za półfinał Davydenko? Co to miało być w 3 secie? O co chodzi tym zawodnikom? Czemu jak uda im się przełamać Freda to nie potrafią u3mać swoich serwisów? Dajcie spokój. Mam nadzieję, że Fred się niedługo wypali, bo to jest nie do zniesienia!!!

Ale co z Rafą i Novakiem, bo nie kumam pytania Very Happy
Wiecie moze kiedy Rafa gra kolejny turniej ??

Btw właśnie przeczytałam, że Bjorg powiedział, że Rafa wygra Wimbla 2008 Very Happy Oby tak było Very Happy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o najlepszym tenisiście świata - Rafaelu Nadalu Strona Główna -> Na korcie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)